DZIAŁALNOŚĆ
Nowa marka COGNOR Blachy Dachowe jest kontynuatorką wszystkich dotychczasowych tradycji i dobrych praktyk firmy Florian Podkarpacie S.A. Naszą misją jest dystrybucja wyrobów i oferowanie usług o najwyższym standardzie, jakości oraz racjonalnym poziomie cen. Naszym celem jest spełnianie oczekiwań Klientów, poprzez:
 
C – ceny konkurencyjne,
O – obszerną ofertę asortymentową,
G – gwarancję najwyższej jakości,
N – niezawodność produktów,
O – obsługę Klientów na wysokim poziomie,

R – różnorodność wzorów i kolorów.

Od 1996 r. nasza firma produkuje pokrycia dachowe z blach stalowych ocynkowanych i powlekanych organicznie, które cieszą się uznaniem i ogromnym powodzeniem wśród Klientów indywidualnych oraz inwestorów.
 
COGNOR Blachy Dachowe jest wiodącym producentem blachodachówki, blach trapezowych, profili Klikfelc, systemów elewacyjnych, parapetów zewnętrznych stalowych oraz kształtowników stalowych. Firma świadczy także usługi w zakresie przetwarzania blach stalowych, m.in. cięcie wzdłużne, poprzeczne, cięcie na formatki, przewijanie kręgów.
Każdy produkt z naszej oferty powstaje indywidualnie, na potrzeby konkretnego zamówienia. Nie ograniczamy się jedynie do dostawy zamówionych materiałów – nasi specjaliści doradzą optymalne rozwiązanie konstrukcyjne oraz zaproponują odpowiednie produkty. Poza standardowymi wyrobami, oferowanymi w stałej sprzedaży, na życzenie Klienta firma COGNOR Blachy Dachowe SA wykonuje również elementy niestandardowe, zapewniające estetyczne i funkcjonalne wykończenie obiektów. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i maszyn oraz wykorzystaniu najlepszych surowców.
 
Nasze produkty posiadają odpowiednie atesty techniczne i higieniczne oraz spełniają wymagania jakościowe, stawiane produktom budowlanym.
COGNOR Blachy Dachowe S.A.
Siedziba i adres: ul. Mrozowa 6, 31-752 Kraków
Telefon: +48 (18) 442 91 85 
Fax: +48 (18) 442 91 87
E-mail:  biuro.blachydachowe@cognorholding.eu 
Internet:  blachydachowe.cognorholding.eu
KRS: 0000089641
REGON: 490632418
NIP: 734-10-29-959
Kapitał zakładowy: 4.388.000,00 zł