DZIAŁALNOŚĆ

Początek działalności sięga 1990 roku, kiedy powstało Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Wtórnymi, przekształcone w 2002 roku w ZŁOMREX Sp. z o. o. W wyniku dalszego rozwoju firmy i pozyskiwania kolejnych podmiotów, powstała Grupa ZŁOMREX.

Główną strategią była działalność w oparciu o utworzone platformy:

  • surowcową
  • produkcyjną
  • dystrybucyjną

W 2009 roku nastąpiła zmiana nazwy ze ZŁOMREX S.A. na COGNOR S.A. oraz integracja wszystkich podmiotów do Grupy COGNOR.

Cognor Oddział Złomrex we Wrocławiu rozpoczął działalność w roku 2007, jako niezależny podmiot, przejmując działalność operacyjną w zakresie handlu zaopatrywania w surowce zakładów produkcyjnych należących do Grupy. Siedziba firmy mieści się w Poraju koło Częstochowy. Strukturę Spółki tworzy kilkanaście oddziałów z zapleczem magazynowym oraz bazą techniczną i tyle samo punktów skupu. Koordynacją działań zajmują się 2 biura handlowe w Poraju oraz we Wrocławiu.

Od wielu lat specjalizujemy się przede wszystkim w handlu złomem stalowym, metali nieżelaznych, wyrobami z miedzi i jej stopów. Jesteśmy wiodącym dostawcą surowców do polskich oraz zagranicznych hut.

Bogata oferta, rzetelna i profesjonalna obsługa oraz wieloletnie doświadczenie, przyczyniają się do ciągłego rozwoju naszej firmy. Podejmując z nami współpracę, mają Państwo pewność, że zyskacie stabilnego oraz wiarygodnego partnera. Stawiamy do Państwa dyspozycji naszą kompetentną i zaangażowaną kadrę handlowców, życząc Państwu wielu sukcesów, a także satysfakcji ze wzajemnej współpracy.

Cognor Oddział Złomrex we Wrocławiu
Siedziba i adres: ul. Piłsudskiego 49-57, 50-032 Wrocław
Telefon: +48 (34) 316 01 25
Fax: +48 (34) 316 01 12
E-mail: uszablowska@zlomrex.pl 
Internet: www.zlomrex.pl